Leden 2009

Nejspíš konec... :(

22. ledna 2009 v 20:42 Já a můj blog
Ahojky lidi:-)

Tak vás zdravím zase jednou po celkem dlouhé době. Musím uznat,že jsem teďka na blog už dlouho nic nepřidala a právě to vám chci vysvětlit. Možná,že tímto článkem spoutu lidí naštvu nebo je to bude alespoň mrzet,ale bohužel je to už mé rozhodnutí. Chtěla bych vám jenom říct,že s tímto blogem zřejmě končím. Není to proto,že bych už TH neměla ráda nebo se stala jejich anti-fanynkou. Taková nejsem,abych nejdřív něco zbožňovala a pak to zničeho nic začala nesnášet a všude pomlouvat...
Ovšem musím přiznat,že už je nemám ráda tolik jako dřív. Nikdy jsem si nechtěla přiznat,že se strašně změnili,ale bohužel je to tak:( Teď už jsem si to konečně přiznala a jsem za to ráda:-) Už to prostě není takové jako na začátku. Navíc mě příšerně štve, jak jsou pořád v Americe (a to už nejmíň rok vkuse), začínám mít takový neblahý dojem,že se tam snad brzy i přestěhují:( A taky mě dost naštvali už tenkrát,když natočili své 1.songy v angličtině... jakoby němčina nebyla dost originální! Stejně většina fanoušků je toho názoru,že německé písně jsou nejlepší a je to skutečně tak! Dalším důvodem je také to,že mě začaly brát úplně jiné styly... tím v žádném případě nemám na mysli nějaké příšerné emo nebo barbie styl:-D To nehrozí! Začal se mi líbit metal a to už od září a poslouchám ho raději a častěji než TH. A abych nezapomněla... také v tom má prsty škola. Chodím momentálně do prváku na střední a už hold nemám tolik času jako na základce... Nemám prostě už tolik času na vysedávání u kompu..
Víte, je to najednou strašně zvláštní pocit,že pomalu,ale jistě opouštím ten svět "Tokiománie". Vždycky jsem si myslela,že mě to snad nikdy nepustí nebo že mě to bude držet požehnaně dlouho,ale zdá se,že už se to stalo. Nic proti nim nemám, mám je pořád ráda a vždycky na ně budu vzpomínat jen v dobrém,protože to co jsem s nimi zažila,na to se nedá jen tak ze dne na den zapomenout a v každém případě jim děkuju úplně za všechno:-)
Mimochodem... Možná se ještě třeba někdy vrátím nebo zde sem tam něco přidám:-)

Suzanna


TH Interview

2. ledna 2009 v 9:22 TH-Videa
Tohle video je už sakra staré,ale mně se strašně moc líbí. Je to z interview s TH,ještě z jejich začátků. Bill tam má ještě takový dětský hlas,no taky je mu tam 15 a Tomovi samozřejmě též:)

Sprich Klartext shoot

1. ledna 2009 v 12:14 LaFee-Foto
Tý jo, já padám! Dokonalý shoot,hrozně moc jí to sluší:-)