Červen 2010

Hlásím se po 100 letech :-D

20. června 2010 v 9:20 Já a můj blog
Ano, je to už víc než 1 rok, co jsem tu přidala poslední článek. Nemyslete si, na tento blog občas zajdu, není to tak, že bych tu byla po nějakém roce poprvé. Chtěla jsem tento článek napsat už několikrát, ale nikdy jsem na to neměla chuť :-D Vždycky se mi nechtělo :-D Ale dnes mě asi osvítil duch svatý a já píšu!
Jak se vůbec máte "Tokiačky"??? Pořád ještě posloucháte TH nebo jste nad nimi zanevřely???
Já se přiznám, že jsem si poslechla nové CD Humanoid, hned co vyšlo. Musím ale vyjádřit své sklamání k tomuto albu. Je takové jinší než předešlá alba, má jiný zvuk. Poslouchala jsem hezky jednu písničku po druhé a byla jsem překvapená, že mě v podstatě ani jedna pořádně nezaujala, nechytla (až na Automatic). Když si vzpomenu na to, jak jsem poprvé slyšela CD Schrei nebo Zimmer 483, tak je to úplný rozdíl. Ty písničky mě okamžitě zaujaly a vryly se mi pod kůži. Možná je to taky tím, že Humanoid nemám tolik oposlouchané, tak se mi ty písničky zdají být o ničem, ale nemohu si prostě pomoct... ve srovnání s předešlými alby, které se mi zalíbily na 1. poslech, je to rozdíl!

Jinak co se týče jejich image....
Tom nám shodil dredy a nechal si udělat nějaké rasta cůpky. Ze začátku jsem z toho byla v šoku a nelíbilo se mi to, ale teď když se na něj dívám zjišťuji, že mu to vlastně sluší:-)
Bill, tak ten taky hodně změnil image. To jeho číro na hlavě se mi ale nějak nezamlouvá. Ach jo, kde jsou ty jeho dikobrazí časy??? Nebo účes za dob Rette Mich??? jojo, už je to pryč a zřejmě se ta doba už nikdy nevrátí:-(
Gustav se obarvil na tmavo. Nevypadá špatně, ale ty jeho blonďaté vlásky mi k němu sedly víc!
Georg, tak ten myslím, že se nijak výrazně nezměnil. Pořád stejný:-)

Taky vím, že TH se u nás zastavili (mám dojem, že 15.3.2010) v Praze. Já tam nebyla a řeknu vám, že mě to tam ani nějak nelákalo... Za 1.) mám Prahu moooc daleko a za 2.) TH už nejsou ti co bývali...

Celkově si myslím, že se TH změnili. Už to nejsou ti obyčejní, mlaďouncí chlapečci z Magdeburgu, ale dospělí a sebevědomí kluci, kteří dobyli skoro celý svět. Já stále a ráda vzpomínám na doby, kdy jsem do nich byla totální blázen a nikdy na ty časy nezapomenu, neboť to bylo nejkrásnější období mého života .

Toť trocha mé kritiky, ale i pochvaly na TH:-) Snad mě za ni neukřižujete a budu ráda, když vyjádříte svůj vlastní názor.
                                                                                                               Mějte se krásně, Suzanna